Iniciativa AI dětem

Online workshop

AI v kariérovém poradenství

Jak může umělá inteligence pomoci rozvoji kariérového poradenství ve Vaší organizaci? Připojte se k nám a objevte, jak AI mění pomoc žákům, studentům, ale i dospělým při plánování jejich budoucnosti. Na tomto workshopu se dozvíte o trendech a nástrojích AI, které mohou obohatit Vaše poradenské metody. Objevíte možnosti, jak tyto nástroje integrovat do Vaší praxe a jak je využít pro podporu a inspiraci mladých lidí při hledání jejich kariérní cesty. Nejenže se naučíte nové dovednosti, ale získáte také příležitost sdílet zkušenosti a tipy s kolegy z oboru. Přijďte s námi prozkoumat, jak může AI posunout Vaše poradenství na novou úroveň.

Co účastí na akci získáte:

Online workshopem provází:

AI-detem_lide__0012_galova-jana

Ve světě vzdělávání jsem doma již řadu let. Jako manažerka projektů se věnuji koncepční činnosti, lektorování, kariérovému poradenství, a to jak na regionální úrovni, tak v mezinárodním měřítku. Moje práce mě vede k neustálému propojování poznatků z psychologie, pedagogiky, managementu, marketingu a poradenství.
V současné době se zaměřuji na průzkum možností, jak může umělá inteligence pozitivně ovlivnit vzdělávací sektor. Zajímá mě, jaké nové perspektivy může přinést a jak lze prostřednictvím zjednodušování rutinních pracovních úkolů podpořit wellbeing v širším kontextu. Jsem nadšena z možnosti být součástí společnosti AI dětem, kde mám možnost učit se od předních expertů v oboru, kde mohu uplatnit v praxi své zkušenosti a znalosti a přispět k rozvoji inovativních přístupů ve vzdělávání.

Praktické info

Máte dotaz?

Rádi jej zodpovíme. Obraťte se na koordinátorku online workshopů Jitku Šimkovou:
E-mail: jitka@aidetem.cz
Tel.: 724 017 217