Iniciativa AI dětem

Objednávka školení do sborovny

Objednejte si profesionálního lektora AI dětem přímo k vám do sborovny. Nabízíme tři základní školení a rozšiřující tématická školení.

Umět používat umělou inteligenci (AI) je dnes základní dovednost každého učitele a průvodce. Náš praktický úvodní workshop vám ukáže, jak ji využít ve výuce.
Workshop zaměřený na praktické tipy do výuky, didaktiku a pokročilejší práci s chatboty a AI nástroji. Vhodný jako navazující na workshop Umělá inteligence v pedagogické praxi I. pro mírně pokročilé uživatele nových technologií.
Komplexní celodenní workshop zaměřený na všechny aspekty umělé inteligence ve vzdělávání. Od úvodu do AI přes práci s chatboty po praktické tipy a didaktické využití umělé inteligence ve výuce.

Další nabídka školení s tématickým zaměřením pro mírně pokročilé

Praktický workshop zaměřený na dovednosti promptování a ovládání chatbotů včetně pokročilých funkcí jako jsou Custom Instructions, GPTs a systémové prompty. Zaměříme se na didaktické tipy a příklady využití chatbotů ve vzdělávacím procesu.
Praktický workshop zaměřený na generování obrázků a audiovizuálních výstupů, videí včetně produkce a postprodukce. Zaměříme se na didaktické tipy a příklady využití AI nástrojů ve vzdělávacím procesu.
Praktický workshop na grafický nástroj Canva a nových AI funkcí v Canva Magic Studio. Zaměříme se na didaktické tipy a příklady využití Canvy ve vzdělávacím procesu.
Praktický workshop založený na metodikách AI v mediální výchově. Pomocí pracovních listů, aktivit a práce s AI nástroji se ponoříte do tématu dezinformací, vlivů doporučovacích systémů, propagandy a deepfakes. Zásadní workshop pro všechny, kteří pracují s dětmi.