Iniciativa AI dětem

Interaktivní webinář

5 důvodů, proč používat AI

Pojďme společně otevřít dveře do světa umělé inteligence! Nenecháme Vás v něm tápat samotné. Během hodinové ochutnávky nakoukneme do světa chatbotů a promptů, abyste získali představu, co všechno je díky AI možné. Na praktických ukázkách si ukážeme, jak AI pracuje a k čemu všemu se dá využít. Vsadíme se, že si každý odnese alespoň jeden tip, který mu ušetří čas v běžném životě?

Během workshopu:

Online workshopem provází:

jedlickova-marketa

Geografka, lektorka a copywriterka. Tvoří obsah pro weby, newslettery i sociální sítě. Působením v technologické komunitě GUG.cz se podílí na vzdělávání Česka v digitálních dovednostech. Má radost, když inspiruje ostatní, usnadní lidem práci nebo ušetří čas.

_speakers_katerina-svidrnochova_

Mgr. Kateřina Švidrnochová je expertka v oblasti digitálních dovedností a vzdělávání s cílem pomoci jednotlivcům i týmům zlepšovat každodenní práci a spolupráci. Specializuje se na integraci moderních cloudových řešení a nových technologií s prvky, které podporují zdravou týmovou dynamiku. Od boomu aplikací umělé inteligence do života běžných smrtelníků na jaře 2022 se jí aktivně zabývá, je součástí komunity GUG.cz a iniciativy AI dětem. Na Masarykově univerzitě tutoruje první celouniverzitní předmět Umělá inteligence jako příležitost i hrozba.

Praktické info

Máte dotaz?

Rádi jej zodpovíme. Obraťte se na koordinátorku online workshopů Jitku Šimkovou:
E-mail: jitka@aidetem.cz
Tel.: 724 017 217