Iniciativa AI dětem

Víkendová škola s umělou inteligencí

Prázdninová v Čechách

Víkendová škola plná inspirace, workshopů a přednášek na téma umělé inteligence. Je určena všem, kteří chtějí získat ucelený přehled o tom, jak umělá inteligence funguje, jak učit co je AI, a jak ji využívat v učitelské praxi. Účastníci obdrží osvědčení o účasti v dotaci 16 hodin. Všechny naše víkendové školy můžete hradit ze šablon.​

Zažijete modelové hodiny:

Vyberete si skupinku informatika nebo rozvoj digitální kompetence:

Vyzkoušíte si

Ukážeme si aplikace

Srozumitelnou formou se dozvíte:

Víkendovkou vás provedou:

lektor-radovan-luptak

Absolvoval studium v oboru znalostního inženýrství/IT na ČVUT a studium pedagogiky. Jeho vášeň pro propojování technologie s oblastí vzdělávání, spolu se zkušenostmi s vývojem a řízením softwarových projektů, mu umožňuje tvořit inovace ve vzdělávacích metodách. Jako učitel a průvodce světem informatiky a umělé inteligence (Scratch, micro:bit, LEGO robotika, ML4Kids) připravuje děti pro život v digitálním světě plném proměn a nejistot. Klade důraz na kritické myšlení, snaží se vytvářet bezpečné, respektující a inkluzivní prostředí pro učení a hry. Je lektorem spolku AI dětem.

tykvova-eva

Podle občanského průkazu jsem Mgr. Eva Tykvová, avšak v životě zastávám mnoho různých rolí. Jsem maminka pěti chlapců, manželka skvělého muže, kamarádka do pohody i nepohody, dobrovolnice v dětském domově a v hospici, autorka/spoluautorka několika učebnic, lektorka němčiny, angličtiny a matematiky. V pátek večer mě můžete potkat na beachvolejbale, o víkendu v přírodě, v neděli v kostele. 

Jsem nezdolná optimistka. Ať jsem kdekoliv, snažím se, aby život kolem mě probíhal co nejlépe. Ráda trávím čas s lidmi a mám ráda hovory, které jdou do hloubky. Neméně si ale užívám chvíle klidu, kdy mohu pracovat, přemýšlet a tvořit. Baví mě učit se nové věci a sdílet své znalosti a zkušenosti dál. Můj cíl je neustále se rozvíjet a přinášet pozitivní změny kolem sebe, ať už prostřednictvím vzdělávání, podpory druhých nebo prostřednictvím inspirativních setkání a dialogů.

Praktické info

Máte dotaz?

Rádi jej zodpovíme. Obraťte se na koordinátorku vzdělávacích akcí Jitku Šimkovou:
E-mail: jitka@aidetem.cz
Tel.: 724 017 217