Iniciativa AI dětem

Víkendová škola s umělou inteligencí

Listopadová na Moravě

Víkendová škola plná inspirace, workshopů a přednášek na téma umělé inteligence. Je určena všem, kteří chtějí získat ucelený přehled o tom, jak umělá inteligence funguje, jak učit co je AI, a jak ji využívat v učitelské praxi. Účastníci obdrží osvědčení o účasti v dotaci 16 hodin. Všechny naše víkendové školy můžete hradit ze šablon.​

Zažijete modelové hodiny:

Vyberete si skupinku mediální výchova nebo rozvoj digitální kompetence:
Vyzkoušíte si:

Vyzkoušíte si

Ukážeme si aplikace

Srozumitelnou formou se dozvíte:

Víkendovkou vás provedou:

_speakers_katerina-svidrnochova_
Mgr. Kateřina Švidrnochová je expertka v oblasti digitálních dovedností a vzdělávání s cílem pomoci jednotlivcům i týmům zlepšovat každodenní práci a spolupráci. Specializuje se na integraci moderních cloudových řešení a nových technologií s prvky, které podporují zdravou týmovou dynamiku. Od boomu aplikací umělé inteligence do života běžných smrtelníků na jaře 2022 se jí aktivně zabývá, je součástí komunity GUG.cz a iniciativy AI dětem. Na Masarykově univerzitě tutoruje první celouniverzitní předmět Umělá inteligence jako příležitost i hrozba.
jedlickova-marketa
Geografka, lektorka a copywriterka. Tvoří obsah pro weby, newslettery i sociální sítě. Působením v technologické komunitě GUG.cz se podílí na vzdělávání Česka v digitálních dovednostech. Má radost, když inspiruje ostatní, usnadní lidem práci nebo ušetří čas.

Praktické info

Ubytování

Máte dotaz?

Rádi jej zodpovíme. Obraťte se na koordinátorku vzdělávacích akcí Jitku Šimkovou:
E-mail: jitka@aidetem.cz
Tel.: 724 017 217