Iniciativa AI dětem

Online workshop

AI pro rodiče I

Nabušené workshopy pro celou rodinu. Jsme učitelé, rodiče a rozhodli jsme se ukázat, jak hravou formou učit sebe i děti, jak funguje umělá inteligence. Tak, abychom byli více odolní vůči dezinformacím, abychom měli vyšší obranyschopnost vůči negativním vlivům technologií. Tak, abychom používali umělou inteligenci vědomě, informovaně a užitečně. Aby nám byla přínosem. Vezměte si děti na klín, vedle sebe na židli a pojďte společně objevovat svět umělé inteligence. První workshop bude zaměřený na základy AI, jednoduché hravé aplikace pro děti na 1. a 2. stupni ZŠ. Navazující workshop se bude více zaměřovat na velké jazykové modely (LLM), promptování a aplikace pro starší děti na 2. stupni a SŠ. Pro získání ucelených dovedností doporučujeme absolvovat oba workshopy.

Co se konkrétně dozvíte nebo si vyzkoušíte:

Online workshopem provází:

AI-detem_lide__0005_holubec-tomas

Táta, učitel, zástupce ředitele na ZŠ Pod Žvahovem v Praze 5. Baví mě (se) učit, poznávat nové věci, lidi. Jsem rád tvůrce, přijímám výzvy. Lektorování pro AI dětem mi přináší podporu na cestě k budoucnosti ve vzdělávání. Hledám tím způsoby, jak zefektivnit učení sobě i jiným, jak ho zároveň udělat atraktivním a smysluplným. Žiju v přítomnosti a s očekáváním se dívám do budoucnosti.

AI-detem_lide__0002_karpiskova-bara

Lektorka a tvůrkyně vzdělávacích materiálů
Pedagog v SVČ Lužánky, manažerka vzdělávacích projektů a tvůrkyně vzdělávacích kurzů se zkušenostmi s výukou na ZŠ a projekty zaměřenými na děti ohrožené školním neúspěchem.

Praktické info

Máte dotaz?

Rádi jej zodpovíme. Obraťte se na koordinátorku online workshopů Jitku Šimkovou:
E-mail: jitka@aidetem.cz
Tel.: 724 017 217