Iniciativa AI dětem

Online workshop

AI pro rodiče II

Navazující workshop, ve kterém ještě více prohloubíme znalosti umělé inteligence, budeme aktivně promptovat, tvořit avatary a prozkoumáme svět dezinformací. Workshop se hodí pro celou rodinu. Přizvěte své děti a zúčastněte se všichni společně. Hravou formou vyzkoušíte několik aplikací a stanete se pány umělé inteligence. Doporučujeme absolvovat oba workshopy pro větší účastnický zážitek i získání komplexních dovedností ihned aplikovatelných v praxi.
První workshop bude zaměřený na základy AI, jednoduché hravé aplikace pro děti na 1. a 2. stupni ZŠ. Navazující workshop se bude více zaměřovat na velké jazykové modely (LLM), promptování a aplikace pro starší děti na 2. stupni a SŠ. Pro získání ucelených dovedností doporučujeme absolvovat oba workshopy.

Co se konkrétně dozvíte nebo si vyzkoušíte:

Online workshopem provází:

AI-detem_lide__0005_holubec-tomas

Táta, učitel, zástupce ředitele na ZŠ Pod Žvahovem v Praze 5. Baví mě (se) učit, poznávat nové věci, lidi. Jsem rád tvůrce, přijímám výzvy. Lektorování pro AI dětem mi přináší podporu na cestě k budoucnosti ve vzdělávání. Hledám tím způsoby, jak zefektivnit učení sobě i jiným, jak ho zároveň udělat atraktivním a smysluplným. Žiju v přítomnosti a s očekáváním se dívám do budoucnosti.

AI-detem_lide__0002_karpiskova-bara

Lektorka a tvůrkyně vzdělávacích materiálů
Pedagog v SVČ Lužánky, manažerka vzdělávacích projektů a tvůrkyně vzdělávacích kurzů se zkušenostmi s výukou na ZŠ a projekty zaměřenými na děti ohrožené školním neúspěchem.

Praktické info

Máte dotaz?

Rádi jej zodpovíme. Obraťte se na koordinátorku online workshopů Jitku Šimkovou:
E-mail: jitka@aidetem.cz
Tel.: 724 017 217